son

BOTANİK PARK
.
Bağlıca Botanik Park’da her yer yeşil!
.
Kendinizi; detaylı planlanmış, şelalesi,  yürüyüş yolları ve yeşil alanı ile zenginleştirilmiş özgün bir mimari içinde bulacaksınız.
Düzenli yeşil alanı sayesinde her zaman temiz bir hava soluyacağınız Bağlıca Botanik Park’da; yüksek oksijen oranıyla sağlıklı bir yaşama kavuşacaksınız.
.
Bağlıca Botanik Park; 0,70 emsal oranı ile geniş peyzaj alanları lüks ve ferah yapılaşması ile örnek teşkil eden, Ankara’ da en yüksek yeşil alan emsalinin bulunduğu bölgededir.
.
İnsanların yaşam alanlarının rengini yeşile dönüştüren bu proje ile daha çok oyun alanı, daha büyük yürüş yolları ve açık alan sizleri bekliyor.
.
DOĞAL YAŞAM
.
Yaşamın Rengi Bağlıca Botanik Park!
.
Siz ve çocuklarınız için daha aktif bir yaşam hedefleyen proje; rutin hayatın sizden aldıklarını, size geri sunuyor
.
Hareketsiz yaşam, sağlık sorunlarının en önemli sebebidir. Stresli ve hareketsiz şehir hayatı; insanlarda ciddi sağlık sorunlarına sebep olurken, koşarak, zıplayarak, oynayarak büyüyen çocukları da eve hapsetti.
.
Güvenlikli bir sitede, geniş koşu yolu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları ve spor kompleksi ile şelale ve kamelyalarının bulunduğu Bağlıca Botanik Park ‘ta tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.